Děkujeme, že jste navštívili webovou stránku společnosti Axicon.

Axicon Auto ID je světovým lídrem v oblasti verifikace čárových kódů. Od roku 1989 sami vyvíjíme a vyrábíme vlastní verifikátory. Verifikátory čárových kódů Axicon jsou používány po celém světě velkými mezinárodními společnostmi i malými až středními podniky. Naše verifikátory se používají k měření kvality tištěných čárových kódů na široké škále různých druhů výrobků a balení ale také pro měření kvality vyražených kódů přímo na produktu metodou DPM.

 

Verifikátory Axicon jsou v souladu s mezinárodnimi normami ISO / IEC pro lineární i dvojrozměrné (2D) čárové kódy. Nabízíme řadu verifikovacích zařízení vhodných pro širokou škálu použití, včetně: čárových kódů používaných v maloobchodě, venkovním prostředí a pro logistické etikety a 2D kódů. Verifikátory mohou kontrolovat shodu s příslušnými normami pro EAN, UPC, GS1-128, ITF, Data Matrix, QR kódy a mnoho dalších.

 

Podívejte se na níže uvedený seznam všech webových stránek společnosti Axicon nebo nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře.

Required

Required

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Required

Required

© 2018 Axicon Auto ID Limited